Nezařazené

Hodinky, které podtrhnou vaši osobnost

Hodinky značky Casio se vyznačují širokou nabídkou a originálním designem. Dalo by se říci, že je tu skutečně pro každého něco. Na své si přijdou také vyznavači takzvaného retro stylu. Jestliže patříte k této skupině, pak si prohlédněte kolekci Casio Vintage. Casio hodinky vám nabízejí zajímavé modely, které připomínají osmdesátá a devadesátá léta dvacátého století. Je to prostě klasika, které neodoláte.

  • Hodinky Casio Retro mají několik zajímavých podob.
  • K těm nejžádanějším patří analogové hodinky s kulatým pouzdrem a také klasické obdélníkové hodinky s monochromatickým displejem.

Retro hodinky si můžete pořídit i s kalkulačkou s plnou numerickou klávesnicí.

Nejpřesnější hodinové strojky

Ke špičkovým produktům v oblasti náramkových hodinek patří Edifice hodinky. Co je na těchto hodinkách tak výjimečného? To, že je jejich součástí nejlepší quartzový hodinový strojek japonské výroby. Díky tomu jsou hodinky spolehlivé a více než přesné. Důkazem prvotřídní kvality je fakt, že výrobce dává na každý svůj produkt tříletou záruku, která může být prodloužena až na šest let.

  • Hodinky Casio Edifice jsou ale mnohem víc než jen ukazatel přesného času.
  • Výrobce je vybavil vítanou moderní technologií, kterou je Bluetooth.

Technologie Bluetooth disponuje v hodinkách mnoha aplikacemia díky tomu si můžete své hodinky propojit s telefonem nebo tabletem. Hodinky mohou být také módní záležitostí. A nemusí se jednat pouze o dámské módní doplňky. Také pánové chtějí být IN. Pánské hodinky jsou s nejnovějšími módními trendy, můžete najít mezi značkami Guess, Timberland, Daniel Wellington, Emporio Armani, Tommy Hilfiger, Fossil a Diesel.

  • Jestliže chcete vsadit především na originalitu a výjimečnost, pak vám tyto požadavky na 100 % splní hodinky řady Lee Cooper.