Nezařazené

Hodinky, které mají svůj styl

Pokud hledáte nějaké hodinky, které mají historii a v současné době vynikají svými schopnostmi, tak rozhodně vás potěší hodinky Festina, které mají svůj styl a více jak stoletou hodinářskou tradici. Výrobce si dává záležet na tom, aby stále šel s moderní dobou, a tak není divu, že tyto hodinky jsou stále oblíbené i v dnešní době. První hodinové strojky spatřily světlo světa v roce 1902 a pyšnit se tím tak mohlo švýcarské město La Chaux-de-Fonds. Samozřejmě od té doby se mnohé změnilo, včetně majitele, což je logické, ale historie zůstala. Nyní je sídlo této značky v Barceloně, kde právě vznikají jedinečné skvosty do společnosti, na běžné nošení, ale i pro sport.

náramkové hodinky

Kolekce, která nemá chybu

Mezi skutečné elegantní verze patří velmi krásné Festina Automatic hodinky. Jak název sám již napovídá, jedná se o automatické hodinky, které ale v sobě ukrývají kus pořádné práce a pravé tradiční hodinařiny. Automatický mechanický hodinový strojek je zkrátka pro milovníky hodinek jedinečnou záležitostí a hotový poklad. Ženské hodinky Festina Automatic překvapí velmi zajímavým provedením, kdy lze na mechanický strojek nahlédnout skrz otvor číselníku, který je přední straně hodinek. Samozřejmě elegantní verzi lze podtrhnout náramkem nebo je možnost si zvolit jinou vizáž či materiál pásku.

festina hodinky

Design není rozhodně vše

V současné době nabízí značka velmi bohatou a pestrou kolekci různých hodinek. Pánské hodinky mají poměrně velkou zástupnost na trhu. Existuje mnoho různých výrobců, značek a modelů v různých stylech. Ovšem naleznou se i klasické verze s moderním konceptem, což zase také není k zahození. Designové hodinky na druhou stranu upoutají velmi snadno pozornost. Nicméně je dobře, že se v současné době možnost výběru, poté se každý může zaměřit na hodinky podle svých preferencí a možných stylů. Vybírat tak lze elegantní, společenské, sportovní nebo i ležérní modely.