Chcete pro kamarádku nezapomenutelný večer?

Blíží se svatba vaší kamarádky, a vy jste jako nejlepší přítelkyně pověřená organizací předsvatební párty? Jistě chcete, aby si vaše kamarádka takovou párty opravdu užila. Znáte z filmů scénáře se striptérem, ale do něčeho tak neoriginálního se vám opravdu nechce. Pyžamová párty s kosmetikou, manikúrou a romantickým filmem je zase příliš nudná. Chce to vymyslet něco, co […]

Blíží se svatba vaší kamarádky, a vy jste jako nejlepší přítelkyně pověřená organizací předsvatební párty? Jistě chcete, aby si vaše kamarádka takovou párty opravdu užila. Znáte z filmů scénáře se striptérem, ale do něčeho tak neoriginálního se vám opravdu nechce. Pyžamová párty s kosmetikou, manikúrou a romantickým filmem je zase příliš nudná. Chce to vymyslet něco, co bude nečekané a zároveň přinese nezapomenutelný zážitek. A napadla vás již myšlenka pozvat kouzelníka?

Uvěříte na kouzla

Rozlučka se svobodou plná kouzel a tajemných triků, to je v skutku originální nápad! Pohledný kouzelník připoutá pozornost každé přítomné dámy. Sama nevěsta bude součástí některých kouzel. Takový večírek většinou začíná malým kouzelnickým představením, kdy bude kouzelník kouzlit přímo s budoucí nevěstou, a poté vstoupí mezi hosty, kde předvádí různé triky s drobnými předměty v bezprostřední blízkosti hostů. Rychlé ruce kouzelníka vám nedají možnost ani tušit, jak ta kouzla předvádí. Začnete věřit, že kouzla opravdu existují, a kouzelné manželství již může být realitou.

Chcete pro kamarádku nezapomenutelný večer?
5 (100%)3