Nezařazené

Luxusní francouzské povlečení

devene

Máte s partnerem jednu velkou společnou peřinu, tzv. francouzskou? Nebo pod ní uleháte sami? Mnohdy může být problém na takový speciální rozměr sehnat dokonale padnoucí povlak. V našem sortimentu ho ale máme.
Sháníte francouzské povlečení v prodloužené délce? Vsaďte na satén, který vám učaruje svojí jemností, krásnými barvami a dalšími skvělými vlastnostmi.

ceske-satenove-prosteradlo-luxury-collection-80x200cm-smetanove (1)

Šup pod jednu deku
Není nad to se společně s vaším protějškem zachumlat pod jednu deku, přitulit se a takto společně usnout. A právě tím se inspirovali Francouzi, kteří přišli s nápadem velké přikrývky. Ta vám zajistí dokonalé sblížení i po proběhlé hádce. A na takový rozměr přikrývky se vám bude hodit speciální povlečení. Nejen pro páry je pak parádní volbou luxusní povlečení z bavlněného saténu v prodloužené verzi.

Komplet v podobě povlaků na polštáře a deku
Zařiďte si ložnici v novém stylu. Pořiďte si do vaší manželské postele komplet – francouzské saténové povlečení na prodlouženou deku a povlak na dva polštáře. Díky tomuto setu vaši postel hravě během chvilky ustelete. Vaši výbavu ložního prádla už zbývá jen doplnit o saténové prostěradlo v některém z odstínů, který bude ladit s vaším povlečením a dokonalý styl bude na světě.

povleceni-saten-140x200-70x90cm-tyrkys

Barevné variace pro veselejší den
Barvy dělají opravdu hodně. A i v ložnici si můžete s barvami chytře pohrát. Skvěle tak vyladí každý interiér. I v sortimentu luxusního saténového povlečení na vás čeká velký výběr barev.
Zvolte si třeba oblíbenou lososovou, která vaši ložnici projasní a oživí. Podobnou službu vám prokážou i různé odstíny fialové – světlá variace nebo vínový odstín. Tím ovšem výčet barevných variací nekončí. Raději zůstanete při zemi? Pak zvolte odstíny šedé nebo hnědé.
Barevný sortiment uspokojí jak milovníky neutrálních odstínů, tak i ty, kteří se rádi odváží a preferují spíše pestřejší barvy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup