Nezařazené

Koupelnové studio nebo svépomocí?

devene

Koupelna tvoří nepostradatelnou a velmi důležitou součást vybavení každého domu či bytu. Ať už se chystáte stavět novou nebo rekonstruovat tu stávající, vždy je potřeba si vše předem dokonale promyslet, neboť je to záležitost nejen nákladná, ale také k ní nepřistupujeme tak často. Na výběr máte dvě možnosti. Jednou z nich je koupelna svépomocí a druhou možností je obrátit se na koupelnové studio. Mezi profesionály v oboru patří SOFI design.

návrh koupelny

Proč se obrátit na koupelnové studio?

Pracují zde odborníci, kteří mají nejen s rekonstrukcí, ale také s výstavbou koupelen bohaté zkušenosti. Pomohou vám připravit návrh koupelny, tak, aby odpovídala vašim představám a požadavkům. Většina studií používá počítačové
programy, díky kterým získáte reálnou představu finální podoby vaší koupelny.
Kromě toho se bytoví designéři, kteří návrhy připravují, vyznají v různých druzích materiálů, jež vyhovují specifickým požadavkům, které se právě při výstavbě či rekonstrukci koupelny objevují.

Při přípravě realizace výstavby či rekonstrukce koupelny je potřeba myslet na celou řadu důležitých věcí. Zaměstnanci koupelnového studia s vám proberou všem potřebné do sebemenších detailů. Navrhnout nejen vhodné obklady do koupelny,
ale i dlažbu a další koupelnovou výbavu. Jedná se především o umyvadlo, vanu či sprchový kout, zrcadla, koupelnový nábytek a osvětlení, které i v koupelně hraje velmi důležitou roli.

koupelnový návrh

Výhodou koupelnového studia je již výše zmiňovaná 3D vizualizace, dále pak možnost konzultace s odborným designérem. Kromě toho mají některá koupelnová studia i vzorové koupelny, které si můžete prohlédnou a díky nimž opět získáte reálnější představu o tom, jak by mohla vypadat vaše budoucí koupelna. Také si můžete prohlédnout obklady, dlažbu a další výbavu na vlastní oči. Díky tomu bude vaše koupelna místem, kam chodíte relaxovat a čerpat energii.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup