Darebák se pozná

Někdy se v lidech pletu. Náš syn ovšem málokdy. Když tedy chceme nějakého člověka otipovat, odhadnout ho, abychom věděli, co od něj můžeme čekat, řekneme právě synovi. Stačí mu zpravidla chvilka a ví. Vzali jsme ho k našemu novému lékaři. Na veterině Praha 10 pracoval chvilku a my s tím naším nebyli příliš spokojeni. Se psem tam šel […]

Někdy se v lidech pletu. Náš syn ovšem málokdy. Když tedy chceme nějakého člověka otipovat, odhadnout ho, abychom věděli, co od něj můžeme čekat, řekneme právě synovi. Stačí mu zpravidla chvilka a ví. Vzali jsme ho k našemu novému lékaři. Na veterině Praha 10 pracoval chvilku a my s tím naším nebyli příliš spokojeni. Se psem tam šel s námi a hned v čekárně nám řekl, abychom se tohohle lékaře drželi, že je to bezvadný a chytrý chlap.

Našli jsme je na netu

Hledali jsme s kamarádkou nejlepší veterinu v okolí. Připadali jsme si jako v jiném světě. No, ono to tak tak trochu bylo, když jsme se přistěhovaly teprve před týdnem. Dřív jsme bydlely v malém městě, kde jsme každého znaly. Teď je tu spousta všeho a my se tu zatím jako doma tedy rozhodně necítíme. Snad to bude brzo lepší. Stejně máme v plánu vyrůst a přestěhovat se zpátky, zpátky domů na to malé město, kde se každý s každým zná.

Darebák se pozná
3.5 (70%)2