Cestování je v módě

Dnes je naprosto běžné, že mladí lidé cestují a to často i do míst, o kterých se Vám ve Vašem mládí ani nesnilo a popravdě ani nyní Vás nenapadá, proč byste tam vlastně měla jet a co byste tam vůbec dělala. Ale touha po poznání je velká vášeň a tak jako kdysi hnala mořeplavce přes […]

Dnes je naprosto běžné, že mladí lidé cestují a to často i do míst, o kterých se Vám ve Vašem mládí ani nesnilo a popravdě ani nyní Vás nenapadá, proč byste tam vlastně měla jet a co byste tam vůbec dělala. Ale touha po poznání je velká vášeň a tak jako kdysi hnala mořeplavce přes oceán, objevovat cizí vzdálenou zemi, tak nyní žene i Vašeho syna, objevovat své vlastní nepoznané fyzické i psychické možnosti a hranice v dalekých zemích a jiných kulturách.

Máma vždy při ruce

Ale i přesto, že se Váš potomek doma tak říkajíc příliš neohřeje a vidíte ho spíše na fotkách než osobně, jste spolu v čilém kontaktu a to především z čistě praktických důvodů. Vždycky se totiž najde něco, co mu tam za horizontem chybí, co si doma zapomněl anebo co si od Vás potřebuje půjčit. Takže mezinárodní přeprava zásilek je u Vás spediční službou na denním pořádku, kterou využíváte k odesílání nejrůznějších věcí, ale také potravin a peněz. A přestože Vaše balíky cestují do exotických krajin a rozmanitých zemí, nikdy se Vám nestalo, že by dorazily poničené, pozdě, anebo vůbec.

Ohodnoťte příspěvek